Hayabusa

Proslavená svým brutálním výkonem, ovladatelností a majestátním vzhledem. Legendární díky stanovení nových hranic ultimátního sportovního výkonu a udržení pozice číslo jedna v posledních dvou desetiletích ve třídě, kterou sama založila.
Rychle vpřed až do současnosti. Absolutní odhodlání a neúnavné úsilí umožnily vznik nové generace dokonale připravené směle přenést jezdce do budoucnosti. Její dále vylepšené vlastnosti přinášejí ještě plynulejší dávkování výkonu, precizní jízdní vlastnosti a sadu nejnovějších elektronických systémů navržených pro optimalizaci výkonových charakteristik a rovněž k tomu, aby učinily Hayabusu ještě ovladatelnější, čitelnější a s neochvějnou spolehlivostí. To vše zabalené s dech beroucím stylem, ze kterého se Vám zatočí hlava.


Připravena k akci

Rozsáhlá sada elektronických řídicích systémů, která zahrnuje Suzuki Intelligent Ride System (S.I.R.S.) daleko převyšuje systém SDMS-α. Každý ze systémů je navržen tak, aby zvyšoval pohodlí, budoval sebevědomí jezdce a optimalizoval výkonové charakteristiky tak, aby udělaly Hayabusu ještě ovladatelnější a předvídatelnější. Tyto systémy zlepšují komunikaci přímo se srdcem a mozkem motocyklu, tak jak postupně odhalujete potenciál tohoto ultimátního sportovního motocyklu.

439 900 Kč

Technické parametry

typ motoručtyřdobý kapalinou chlazený řadový čtyřválec, DOHC
zdvihový objem (cm3)1 340
vrtání x zdvih (mm)81 x 65
spouštěčelektrický
objem nádrže (l)20
převodovka/sek.převod6 rychlostí/řetěz
rozměry délka/šířka/výška (mm)2180/735/1165
rozvor (mm)1480
světlá výška (mm)125
výška sedla (mm)800
pohotovostní hmotnost (kg)264
odpružení předního kolaVidlice typu upside down, vinutá pružina, olejový tlumič
odpružení zadního kolaKyvná vidlice, vinutá pružina, olejový tlumič
brzdy předníBrembo Stylema®, 4 pístky, dvojitý kotouč, ABS
brzdy zadníNissin, 1 pístek, jednoduchý kotouč, ABS
pneumatiky přední120/70ZR17M/C (58W), bezdušová
pneumatiky zadní190/50ZR17M/C (73W), bezdušová
systém zapalováníelektronické
439 900 Kč